OFICJALNIE: Milan Dimun w DAC 1904 Dunajská Streda

OFICJALNIE: Milan Dimun w DAC 1904 Dunajská Streda
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: DAC Dunajska Streda

DAC 1904 Dunajská Streda poinformowała o sprowadzeniu Milana Dimuna.

Milan Dimun nie znalazł się w planach Michała Probierza na kolejny sezon, dlatego też musiał rozstać się z Cracovią. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Dunajská Streda.

24-latek przenosi się do tej ekipy w ramach transferu gotówkowego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Cracovia zarobiła na tej transakcji 100 tysięcy euro. Ponadto zastrzegła sobie też 20 procent od kolejnej transakcji.

- Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ przybywam do jednego z najlepszych klubów na Słowacji. DAC jest na najwyższym poziomie pod każdym względem. Nie mogę doczekać się tego, jak poznam nowe środowisko. Celem jest walka o najwyższe lokaty - przyznał.

Defensywny pomocnik występował pod Wawelem od lipca 2016 roku. Łącznie rozegrał w barwach „Pasów” 123 mecze, a jego dorobek to cztery gole i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy