Oficjalnie: Nowa umowa Sportiello

Oficjalnie: Nowa umowa Sportiello fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Atalanta Bergamo

Marco Sportiello przedłużył swój kontrakt z Atalantą Bergamo.

Włoski golkiper podpisał nową umowę z ekipą ze Stadio Atleti Azzurri d'Italia, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2020 roku.

23-letni bramkarz jest wychowankiem ekipy z Bergamo, ale w pierwszej drużynie zadebiutował dopiero w sezonie 2013/14 po zakończeniu serii wypożyczeń do takich ekip jak Seregno Calcio, US Poggibonsi i Carpi.

Sportiello w trwających rozgrywkach wystąpił w 17 meczach Atalanty, w których siedmiokrotnie zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy