Oficjalnie: Nowy klub Łukasika

Oficjalnie: Nowy klub Łukasika fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: SV Sandhausen

SV Sandhausen wypożyczyło Daniela Łukasika z Lechii Gdańsk.

25-letni pomocnik w 2014 roku przeszedł do "Biało-Zielonych" z Legii Warszawa za 800 tysięcy euro. W trwającym sezonie nie miał jednak żadnych szans na grę w podstawowym składzie, dlatego też od dłuższego czasu jego menedżer Mariusz Piekarski poszukiwał mu nowego zespołu.

Pięciokrotny reprezentant Polski został wypożyczony do 30 czerwca 2017 roku. Przypomnijmy, że zawodnikiem Sandhausen jest także Jakub Kosecki - niemiecki klub w kończącym się oknie transferowym wykupił skrzydłowego z Legii i podpisał z nim umowę na dwa lata.

- Daniel Łukasik jest bardzo wszechstronnym pomocnikiem. Dzięki niemu mamy znacznie więcej opcji na grę w środku pola. Zakładamy, że jego aklimatyzacja przebiegnie bardzo szybko i będziemy mogli wykorzystać jego potencjał - powiedział trener Kenan Kocak.

Polak ma dużą szansę na regularne występy w pierwszym składzie - obecnie kontuzję leczą jego dwaj główni rywale na pozycji defensywnego pomocnika: Maximilian Janßen i Erik Zenga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy