Oficjalnie: Nowy napastnik Club Brugge

Oficjalnie: Nowy napastnik Club Brugge
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Club Brugge

Anthony Limbombe Ekango został nowym zawodnikiem Club Brugge.

Lewoskrzydłowy trafił do belgijskiej ekipy na zasadzie transferu definitywnego z NEC Nijmegen i po przejściu testów medycznych podpisał z nią kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku. Holenderski klub na sprzedaży swojego piłkarza zarobił 2,5 miliona euro.

Limbombe reprezentował barwy drużyny z Goffertstadion od sezonu 2014/15 i od tego czasu rozegrał dla niej 70 spotkań, w których strzelił 23 bramki oraz zanotował 18 asyst.

22-latek jest kolejnym kluczowym zawodnikiem opuszczającym szeregi zespołu z Nijmegen. Przed młodzieżowym reprezentantem Belgii z klubem rozstał się Christian Santos. Wenezuelski napastnik postanowił kontynuować swoją karierę w Deportivo Alavés.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy