OFICJALNIE: Nowy napastnik Wisły Płock

OFICJALNIE: Nowy napastnik Wisły Płock
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Płock

Karol Angielski zasilił szeregi Wisły Płock.

Wychowanek Korony Kielce przeszedł do ekipy z województwa mazowieckiego na zasadzie transferu definitywnego z Piasta Gliwice i po zaliczeniu testów medycznych związał się z „Nafciarzami” do końca czerwca 2021 roku.

Nowy nabytek Wisły Płock będzie miał za zadanie wypełnić w zespole lukę po odejściu Kamila Bilińskiego i José Kanté. Drugi z wymienionych zawodników nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z klubem i jest obecnie bliski podpisania umowy z Legią Warszawa (więcej - TUTAJ).

- Karol wpaja się w naszą koncepcję budowy zespołu. To młodzieżowy reprezentant Polski. Osobiście sprowadzałem go do Olimpii Grudziądz. Strzelił tam czternaście goli i gdyby nie kontuzja, to myślę, że tych bramek byłoby jeszcze więcej. On jest dobrze przygotowany do sezonu i drzemią w nim spore umiejętności. Jestem pewien, że nasz sztab i trener wydobędą z niego to, co najlepsze - powiedział Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy „Nafciarzy”.

Angielski trafił do Piasta przed rozpoczęciem niedawno zakończonych rozgrywek z Olimpii Grudziądz. Od tego czasu rozegrał 25 spotkań dla drużyny z Gliwic, w których strzelił dwie bramki i zanotował tyle samo asyst. To jednak nie wystarczyło do tego, aby zarząd ekipy z województwa śląskiego zdecydował się na przedłużenie pobytu 22-letniego piłkarza w klubie.

Środkowy napastnik przed związaniem się z Wisłą Płock znajdował się także w kręgu zainteresowań Górnika Zabrze i Korony Kielce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy