OFICJALNIE: Podbeskidzie z szóstym zimowym wzmocnieniem. Marco Tulio przenosi się do Bielska-Białej

OFICJALNIE: Podbeskidzie z szóstym zimowym wzmocnieniem. Marco Tulio przenosi się do Bielska-Białej fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Marco Tulio zasilił szeregi Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Brazylijczyk dołączył do beniaminka polskiej Ekstraklasy na zasadzie transferu definitywnego z Mlady Boleslav i po przejściu testów medycznych związał się z naszym zespołem do zakończenia trwających rozgrywek.

22-latek występuje nominalnie na pozycji lewego obrońcy, ale nie jest mu też obca gra na boku lub środku pomocy.

Marco Tulio rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w młodzieżowych drużynach Cruzeiro oraz Atlético Mineiro i pomimo zaliczenia pobytu w takich markach postanowił w styczniu 2017 roku opuścić rodzimy kraj na rzecz gry w niższej klasie niemieckiej dla TuS Bövinghausen.

Nowy nabytek „Górali” nie zagrzał jednak w nim zbyt długo miejsca i przed startem następnego sezonu przeniósł się do czeskiego Vlašim, gdzie następnie został wypatrzony przez wysłanników Mlady Boleslav, do której trafił w połowie sezonu 2018/2019.

Od tego czasu Brazylijczyk wystąpił w 43 spotkaniach „Błękitno-Białych” i zdobył w nich dwie bramki.

22-letni Tulio jest szóstym zimowym wzmocnieniem Podbeskidzia. Przed nim szeregi ekipy z Bielska-Białej zasilili Rafał Janicki, Petar Mamić, Peter Wilson, David Niepsuj i Jakub Hora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy