OFICJALNIE: Pongračić w Wolfsburgu

OFICJALNIE: Pongračić w Wolfsburgu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wolfsburg

Wolfsburg poinformował o pozyskaniu Marina Pongračicia.

Dziewiąta siła Bundesligi poszukiwała wzmocnień, jeśli chodzi o linię defensywną. W środę udało się dopiąć szczegóły w kwestii pozyskania Marina Pongračicia.

22-latek przeprowadza się do Wolfsburgu z Salzburga na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Jego poprzedni klub zarobił na tym transferze dziesięć milionów euro.

Dla Chorwata jest to powrót do Niemiec. Pierwsze kroki stawiał on bowiem w drużynach młodzieżowych Bayernu Monachium. Później grał jeszcze dla Ingolstadt oraz TSV Monachium.

Do Austrii przeprowadził się latem 2017 roku. Jeśli chodzi o ten sezon, wystąpił w zaledwie siedmiu meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy