OFICJALNIE: Poznaliśmy następnych trzech uczestników Mistrzostw Europy. Dobra wiadomość dla reprezentacji Polski

OFICJALNIE: Poznaliśmy następnych trzech uczestników Mistrzostw Europy. Dobra wiadomość dla reprezentacji Polski fot. fifg / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Czechy, Słowenia i Włochy uzupełniły stawkę finalistów EURO 2024. Obecność pierwszej i ostatniej jest dobrą wiadomością dla reprezentacji Polski.

Lada dzień poznamy komplet uczestników turnieju o miano najlepszego zespołu Starego Kontynentu w oparciu o rezultaty grupowej fazy eliminacyjnej.

Przed rozpoczęciem przedostatniego dnia rywalizacji na tym polu wiedzieliśmy, że na imprezie organizowanej przez Niemcy zobaczymy, poza gospodarzami, Belgię, Francję, Portugalię, Hiszpanię, Szkocję, Turcję, Austrię, Anglię, Węgry, Słowację, Albanię, Danię, Holandię, Szwajcarię, Rumunię i Serbię.

W poniedziałkowy wieczór tę stawkę uzupełniły Czechy, Słowenia oraz Włochy.

Nas, z racji konieczności brania udziału w barażach, cieszy obecność w tym gronie pierwszej i ostatniej reprezentacji.

Dzięki temu wiemy już, że na pewno nie zmierzymy się z jedną z nich w play-offach oraz, że będziemy gospodarzami półfinałowego meczu z Estonią lub z kimś z grona Finlandia, Islandia lub Ukraina.

Poza „Biało-Czerwonymi” o ostatnie trzy bilety na Mistrzostwa Europy powalczą, poza wymienionymi już drużynami, jeszcze Gruzja, Bośnia i Hercegowina, Luksemburg, Grecja, Izrael i Kazachstan.

Ponadto na turnieju w Niemczech zabraknie takich krajów, jak Szwecja, Irlandia czy Norwegia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy