OFICJALNIE: Poznanski w Bayernie

OFICJALNIE: Poznanski w Bayernie
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Bayern

Bayern ogłosił pozyskanie Louisa Poznanskiego z zespołu juniorów Werderu.

Mistrzowie Niemiec szukają wzmocnień nie tylko do pierwszej drużyny, ale dbają także o przyszłość. Młodzieżowy zespół Bawarczyków właśnie został wzmocniony przez sprowadzenie Louisa Poznanskiego, który do tej pory występował w młodzieżówce bremeńczyków. Klub potwierdził na swojej stronie internetowej, że transakcja odbyła się na zasadzie transferu definitywnego.

Poznanski na co dzień występuje na pozycji lewego obrońcy. Urodzony w 2001 roku zawodnik rozegrał w rundzie jesiennej dziesięć spotkań dla zespołu U-17 Werderu, czterokrotnie zaprezentował się również na wyższym poziomie, w juniorskiej klasie A, czyli w drużynie U-19. Nie powinien mieć szczególnych problemów z aklimatyzacją w nowym otoczeniu, ponieważ część zawodników Bayernu zna już ze wspólnych występów dla młodzieżowej reprezentacji Niemiec.

- Pozyskując Louisa zdobyliśmy bardzo utalentowanego gracza na niezwykle ważnej dla Bayernu pozycji. Zwrócił naszą uwagę swoimi występami nie tylko dla Werderu, ale także dla drużyny narodowej. Chcielibyśmy podziękować Werderowi za uczciwe i przyjazne negocjacje - powiedział Jochen Sauer, szef akademii Bayernu.

Poznanski urodził się w Bremie, ale ma polskie korzenie. W 2015 roku otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-15, ale później zdecydował się na grę dla Niemiec. Mimo to wciąż może zdecydować o swojej reprezentacyjnej przyszłości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy