OFICJALNIE: Radomiak Radom z drugim letnim transferem

OFICJALNIE: Radomiak Radom z drugim letnim transferem fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom ogłosił fakt nawiązania współpracy z Pedro Henrique z SC Farense.

Ekipa z województwa mazowieckiego zabrała się mocno do pracy w kontekście budowania kadry na przyszły sezon, ponieważ już na początku czerwca może pochwalić się zakontraktowaniem dwóch nowych zawodników.

Najpierw opublikowała ona komunikat o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Jana Grzesika z Warty Poznań, a teraz na identycznych warunkach do „Zielonych” przychodzi Pedro Henrique z SC Farense.

Środkowy napastnik zaliczył obligatoryjne testy medyczne i związał się z nowym pracodawcą umową ważną do 30 czerwca 2026 roku.

W naszym kraju pojawi się jednak dopiero za nieco ponad dwa tygodnie, kiedy to Radomiak Radom rozpocznie przygotowania do startu następnych zmagań. Te zaplanowane są na 19 czerwca.

26-letni Brazylijczyk rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w rodzimym kraju. Wyemigrował z niego do Europy w lipcu 2018 roku, zaliczając pobyt w takich portugalskich zespołach, jak Leixões, rezerwy Benfiki i ostatnio SC Farense, któremu pomógł wywalczyć awans do tamtejszej elity.

Pedro Henrique zakończył sezon na Półwyspie Iberyjskim na dziesięciu trafieniach i trzech asystach w 35 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy