Oficjalnie: Reus przedłużył kontrakt!

Oficjalnie: Reus przedłużył kontrakt!
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Borussia Dortmund

Marco Reus zdecydował się przedłużyć kontrakt z Borussią Dortmund.

Nowa umowa gwiazdy BVB obowiązywać będzie do czerwca 2019 roku. Reus zdecydował się zostać w swoim rodzinnym mieście, mimo bardzo atrakcyjnych ofert z innych klubów. 

- Marco mógł grać niemal w każdym topowym klubie na świecie. Jego decyzja świadczy o tym, że jego serca bije dla Borussii - mówi dyrektor sportowy BVB Michael Zorc.

- Borussia to moja drużyna, a Dortmund to moje miasto. Cieszę się na kolejne lata sukcesów z tym klubem i tymi nieprawdopodobnymi kibicami - mówi Marco Reus, którego poprzednia umowa wygasała w czerwcu 2017 roku.

Wielkiej radości z przedłużenia kontraktu nie ukrywa też prezes BVB Hans-Joachim Watzke: Marco może być kimś takim dla Dortmundu, jak Uwe Seller dla Hamburga czy Steven Gerrard dla Liverpoolu. To że zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem, mimo kryzysu w którym się znajdujemy, idealnie obrazuje jego przywiązanie do Borussii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy