OFICJALNIE: Robert Ivanov, Michał Jakóbowski i Jan Grzesik na dłużej w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Robert Ivanov, Michał Jakóbowski i Jan Grzesik na dłużej w Warcie Poznań
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań zdecydowała się skorzystać z możliwości przedłużenia współpracy z Robertem Ivanovem, Michałem Jakóbowskim oraz Janem Grzesikiem.

Rewelacja poprzedniego sezonu w ostatni dzień zimowego okna transferowego w Polsce wzięła się solidnie za wyjaśnienie przyszłości ważnych piłkarzy. Z racji zapisów w umowach, „Zieloni” aktywowali opcje kontraktowe i tym sposobem przedłużyli współpracę do 30 czerwca 2023 roku.

– Są to ważni zawodnicy na boisku i w szatni. Liczymy na to, że nie tylko w tym, ale również w przyszłym sezonie będą nam pomagali w zdobywaniu punktów w Ekstraklasie – przekazał Radosław Mozyrko, dyrektor sportowy poznańskiej ekipy.

W trwającej kampanii zdecydowanie częściej od Jakóbowskiego na boiskach meldują się Ivanov i Grzesik (obaj po 23 występy). Mimo wszystko to skrzydłowy może pochwalić się dużo dłuższym stażem w drużynie - łącznie rozegrał 125 spotkań.

Podopieczni Dawida Szulczeka obecnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy