OFICJALNIE: Robert Ivanov, Michał Jakóbowski i Jan Grzesik na dłużej w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Robert Ivanov, Michał Jakóbowski i Jan Grzesik na dłużej w Warcie Poznań
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań zdecydowała się skorzystać z możliwości przedłużenia współpracy z Robertem Ivanovem, Michałem Jakóbowskim oraz Janem Grzesikiem.

Rewelacja poprzedniego sezonu w ostatni dzień zimowego okna transferowego w Polsce wzięła się solidnie za wyjaśnienie przyszłości ważnych piłkarzy. Z racji zapisów w umowach, „Zieloni” aktywowali opcje kontraktowe i tym sposobem przedłużyli współpracę do 30 czerwca 2023 roku.

– Są to ważni zawodnicy na boisku i w szatni. Liczymy na to, że nie tylko w tym, ale również w przyszłym sezonie będą nam pomagali w zdobywaniu punktów w Ekstraklasie – przekazał Radosław Mozyrko, dyrektor sportowy poznańskiej ekipy.

W trwającej kampanii zdecydowanie częściej od Jakóbowskiego na boiskach meldują się Ivanov i Grzesik (obaj po 23 występy). Mimo wszystko to skrzydłowy może pochwalić się dużo dłuższym stażem w drużynie - łącznie rozegrał 125 spotkań.

Podopieczni Dawida Szulczeka obecnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy