OFICJALNIE: Robert Ivanov, Michał Jakóbowski i Jan Grzesik na dłużej w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Robert Ivanov, Michał Jakóbowski i Jan Grzesik na dłużej w Warcie Poznań
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań zdecydowała się skorzystać z możliwości przedłużenia współpracy z Robertem Ivanovem, Michałem Jakóbowskim oraz Janem Grzesikiem.

Rewelacja poprzedniego sezonu w ostatni dzień zimowego okna transferowego w Polsce wzięła się solidnie za wyjaśnienie przyszłości ważnych piłkarzy. Z racji zapisów w umowach, „Zieloni” aktywowali opcje kontraktowe i tym sposobem przedłużyli współpracę do 30 czerwca 2023 roku.

– Są to ważni zawodnicy na boisku i w szatni. Liczymy na to, że nie tylko w tym, ale również w przyszłym sezonie będą nam pomagali w zdobywaniu punktów w Ekstraklasie – przekazał Radosław Mozyrko, dyrektor sportowy poznańskiej ekipy.

W trwającej kampanii zdecydowanie częściej od Jakóbowskiego na boiskach meldują się Ivanov i Grzesik (obaj po 23 występy). Mimo wszystko to skrzydłowy może pochwalić się dużo dłuższym stażem w drużynie - łącznie rozegrał 125 spotkań.

Podopieczni Dawida Szulczeka obecnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy