OFICJALNIE: Robin Olsen w Sheffield United

OFICJALNIE: Robin Olsen w Sheffield United fot. Roma
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sheffield United

Sheffield United poinformowało o sprowadzeniu Robina Olsena.

Niezbyt długo trwał rozbrat Robina Olsena z Wyspami Brytyjskimi. Po zakończeniu jego wypożyczenia z AS Romy do Evertonu mogło wydawać się, że pozostanie na Półwyspie Apenińskim. Ostatni dzień okna transferowego przyniósł jednak inne rozstrzygnięcia.

Urodzony w Malmö zawodnik zasilił spadkowicza z Premier League, a więc Sheffield United.

31-latek przenosi się do tej ekipy w ramach transferu czasowego. Umowa, którą zawarły strony, będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

W oficjalnym komunikacie na próżno szukać wieści na temat opcji wykupu.

Głównym rywalem Olsena w walce o wyjściowy skład będzie o rok młodszy Anglik Wes Foderingham.

Szwed to natomiast wychowanek Malmö FF. W swojej karierze był też związany między innymi z PAOK-iem Saloniki, FC Kopenhagą oraz Cagliari Calcio.

W poprzednim sezonie rozegrał w barwach Evertonu łącznie 11 spotkań. W trzech z nich zdołał zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy