OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro zostanie największą gwiazdą Interu Miami

OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro zostanie największą gwiazdą Interu Miami
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CF Monterrey

Rodolfo Pizarro zostanie nowym zawodnikiem Interu Miami.

Ofensywny pomocnik złożył oficjalną prośbę na biurko władz Monterrey o przedwczesne zakończenie współpracy i jednoczesne umożliwienie mu wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie dopnie formalności związanych z zawarciem kontraktu z Interem Miami.

Przedstawiciele „Rayados” zdecydowali się zaakceptować wniosek złożony przez blisko 26-letniego zawodnika i ten jeszcze rozpoczęciem sezonu Major League Soccer podpisze umowę z drużyną debiutującą w tych rozgrywkach.

Wielokrotny reprezentant Meksyku po związaniu się z Interem Miami stanie się najbardziej wartościowym graczem w drużynie, w której jednym ze współwłaścicieli jest David Beckham.

Rodolfo Pizarro był do tej pory związany wyłącznie z rodzimymi klubami. W barwach Monterrey występował od lipca 2018 roku. Od tego czasu strzelił dziewięć bramek oraz zanotował sześć asyst w 64 rozegranych meczach. Razem z „Rayados” świętował zdobycie Ligi Mistrzów CONCACAF oraz mistrzostwa kraju.

***

Inter Miami przygotowuje się do pierwszego sezonu w MLS, ale ma problem z nazwą klubu, która nie podoba się Interowi Mediolan. Trwa sądowy spór w tej sprawie: aktualnosci/inter-miami-bedzie-musial-zmienic-nazwe-klub-beckhama-coraz-blizszy-przegrania-sporu-z-interem-mediolan/133485.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy