Oficjalnie: Rumak trenerem Termaliki

Oficjalnie: Rumak trenerem Termaliki
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mariusz Rumak został szkoleniowcem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

40-latek zastąpił tym samym na stanowisku Marcina Węglewskiego, który był odpowiedzialny za wyniki zespołu z województwa małopolskiego od końca marca. Przypomnijmy, że on sam przejął obowiązki po Czesławie Michniewiczu.


- Chcę z tą drużyną iść do przodu. Nie chcę na razie mówić o ewentualnych zmianach kadrowych. Jestem pod wrażeniem bazy treningowej, w której wspólnie z zespołem przyjdzie nam pracować - powiedział szkoleniowiec, który odbędzie pierwszy trening z nowym zespołem 19 czerwca.

Dla Rumaka będzie to czwarty klub w Ekstraklasie. Do tej pory prowadził on w niej Lecha Poznań, Zawiszę Bydgoszcz oraz Śląsk Wrocław. Z tym pierwszym sięgnął po wicemistrzostwo Polski. Bez klubu pozostawał od końca zeszłego roku.


Przed ekipą z Niecieczy trzeci sezon w Ekstraklasie. Ostatni „Słoniki” zakończyły na ósmym miejscu w tabeli.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy