OFICJALNIE: Sędziowie pierwszej serii meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów

OFICJALNIE: Sędziowie pierwszej serii meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA przedstawiła obsadę pierwszej serii spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów, w których zobaczymy między innymi Real Madryt.

Po dwóch miesiącach powraca batalia o tytuł najlepszego klubu w Europie, a wraz z nią występy takich piłkarzy, jak Robert Lewandowski, Erling Braut Haaland, Joshua Kimmich, Kylian Mbappé, Vinícius Júnior czy Chwicza Kwaracchelia.

Część z tych zawodników obejrzymy już we wtorek i środę, gdy dojdzie do rywalizacji między innymi Realu Madryt z RB Lipsk czy Lazio z Bayernem Monachium.

Europejska Unia Piłkarska zdecydowała się postawić na mieszankę doświadczonych i perspektywicznych arbitrów.

Na Parc des Princes zamelduje się Marco Guida, a w Rzymie posędziuje ledwie 34-letni François Letexier.

Wszystkie spotkania wystartują o godzinie 21:00. Prawa do pokazywania zawodów ma Polsat, który udostępnia transmisje w płatnym Polsacie Sport Premium.

***

Sędziowie pierwszej serii meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów:

Wtorek (13.02)

FC Kopenhaga - Manchester City (sędzia główny: José María Sánchez; sędzia VAR: Juan Martínez Munuera)

RB Lipsk - Real Madryt (Irfan Peljto; Pol van Boekel)

Środa (14.02)

Paris Saint-Germain - Real Sociedad (Marco Guida; Paolo Valeri)

Lazio - Bayern Monachium (François Letexier; Jérôme Brisard)

***

Walter Mazzarri o powodach skreślenia Piotra Zielińskiego z Ligi Mistrzów

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy