OFICJALNIE: Šovšić w Sandecji, czyli powrót do Nowego Sącza

OFICJALNIE: Šovšić w Sandecji, czyli powrót do Nowego Sącza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz poinformowała o pozyskaniu Damira Šovšicia.

Po słabym początku sezonu działacze Sandecji Nowy Sącz postanowiły poszukać wzmocnień. Z tego też względu zdecydowano się pozyskać ofensywnego pomocnika.

Do pierwszoligowca dołączył Damin Šovšić. Przenosi się on do tej ekipy z Zrinjskiego Mostar na zasadzie wolnego transferu.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla Chorwata jest to powrót do Nowego Sącza. W barwach tej ekipy występował bowiem w sezonie 2017/2018, kiedy ta grała na poziomie Ekstraklasy.

Wówczas to rozegrał dziewięć meczów i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy