Oficjalnie: Stefaniak w Wolfsburgu

Oficjalnie: Stefaniak w Wolfsburgu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: VfL Wolfsburg

Marvin Stefaniak przejdzie do Wolfsburga.

Niemiecki klub poinformował, że sfinalizował transfer 21-latka. Pomocnik dołączy do nowego zespołu dopiero po zakończeniu obecnego sezonu.

"Wilki" zapłacą za piłkarza Dynamo Drezno półtora miliona euro plus kolejne dwa miliony jako bonusy. Tym samym działacze z Volkswagen-Arena kontynuują politykę zatrudniania młodych i obiecujących zawodników z słabszych drużyn.

Młodzieżowy reprezentant Niemiec całą dotychczasową karierę spędził w Dreźnie. Na drugoligowym i trzecioligowym poziomie rozgrywkowym rozegrał 78 spotkań, strzelając siedem goli. Do tego dołożył aż 31 asyst.

Stefaniak zawarł z Wolfsburgiem umowę na pięć lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy