OFICJALNIE: Stefano Sensi przejdzie operację

OFICJALNIE: Stefano Sensi przejdzie operację
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AC Monza

AC Monza zakomunikowała, że wypożyczony z Interu Mediolan Stefano Sensi trafi na stół operacyjny po złamaniu kości strzałkowej.

Środkowy pomocnik to ważna postać w szeregach Raffaele Palladino. Od początku sezonu 27-latek rozegrał 13 spotkań w barwach beniaminka Serie A.

Od momentu dołączenia na Stadio Brianteo na okres tymczasowy zawodnik nie opuścił żadnego meczu. Po gorszym początku Włoch pomógł drużyny wznieść się ponad strefę spadkową, dokładając dwa trafienia i asystę.

W pojedynku 13. kolejki najwyższej klasy rozgrywek przytrafiło mu się nieszczęsne zdarzenie. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem sędziego wychowanek Ceseny doznał poważnego urazu w okolicach kostki po poważnym starciu z Ibrahimem Sulemaną. Ze łzami w oczach musiał on opuścić boisko.

Spotkanie zakończyło się sukcesem Monzy, gdyż wygrała z Hellasem Verona 2:0 po trafieniach Carlosa Augusto oraz Andrei Colpaniego.

Po szczegółowych badaniach lekarze nie widzieli innej drogi, jak zarekomendować operację uszkodzonej części ciała. W najbliższych dniach Sensi przejdzie zabieg i rozpocznie okres rekonwalescencji.

Z racji uszczerbku na zdrowiu dziewięciokrotny reprezentant Italii na pewno opuści dwa najbliższe mecze przed mundialem, kolejno z Lazio i Salernitaną. Rozbrat z futbolem może potrwać nawet kilka miesięcy.

Umowa wypożyczenia między Monzą a „Nerazzurri” wygasa po bieżącej kampanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy