OFICJALNIE: Stéphane Diarra w Lorient

OFICJALNIE: Stéphane Diarra w Lorient
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Lorient

Lorient poinformowało o pozyskaniu Stéphane'a Diarry.

Po awansie na najwyższy szczebel rozgrywkowy, władze beniaminka robią wszystko, by ich zespół pozostał na tym poziomie, jak najdłużej. Dlatego też dosyć wcześnie ruszono na zakupy.

Jakiś czas temu informowano o pozyskaniu Jérémy'ego Morela. Teraz natomiast do drużyny dołączył Stéphane Diarra.

21-latek przenosi się do Lorient z Le Mans na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Diarra jest uważany za jedną z rewelacji minionego sezonu zaplecza Ligue 1. Nieoficjalnie mówi się, że cała transakcja pochłonęła blisko 3,5 miliona euro, z czego część trafiła do jego byłego pracodawcy, Rennes.

Iworyjczyk zanotował w minionych rozgrywkach 28 meczów. Jego dorobek to cztery gole i cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy