OFICJALNIE: Stéphane Diarra w Lorient

OFICJALNIE: Stéphane Diarra w Lorient
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Lorient

Lorient poinformowało o pozyskaniu Stéphane'a Diarry.

Po awansie na najwyższy szczebel rozgrywkowy, władze beniaminka robią wszystko, by ich zespół pozostał na tym poziomie, jak najdłużej. Dlatego też dosyć wcześnie ruszono na zakupy.

Jakiś czas temu informowano o pozyskaniu Jérémy'ego Morela. Teraz natomiast do drużyny dołączył Stéphane Diarra.

21-latek przenosi się do Lorient z Le Mans na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Diarra jest uważany za jedną z rewelacji minionego sezonu zaplecza Ligue 1. Nieoficjalnie mówi się, że cała transakcja pochłonęła blisko 3,5 miliona euro, z czego część trafiła do jego byłego pracodawcy, Rennes.

Iworyjczyk zanotował w minionych rozgrywkach 28 meczów. Jego dorobek to cztery gole i cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina OFICJALNIE: Angel Gomes odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Angel Gomes odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Amine Gouiri bohaterem piątego letniego transferu Nice OFICJALNIE: Amine Gouiri bohaterem piątego letniego transferu Nice

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy