OFICJALNIE: Szatow w Krasnodarze

OFICJALNIE: Szatow w Krasnodarze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FK Krasnodar

Oleg Szatow został nowym zawodnikiem FK Krasnodar.

Uniwersalny pomocnik dołączył do drużyny popularnych „Byków” na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Zenita z opcją definitywnego wykupu po zakończeniu trwającego sezonu.

Według nieoficjalnych informacji, Krasnodar za samo tymczasowe pozyskanie 27-letniego piłkarza musiał zapłacić ekipie z Petersburga około dwóch milionów euro.

Szatow przystał na propozycję złożoną mu przez przedstawicieli „Zielono-Czarnych” i zdecydował się na zmianę barw klubowych w połowie rozgrywek ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Świata.

Zawodnik ma nadzieję, że za sprawą regularnej gry w barwach „Byków” znajdzie się w kręgu zainteresowania Stanisława Czerczesowa, który zdecyduje się przetestować jego przydatność pod kątem nadchodzącego turnieju w jednym ze spotkań towarzyskich. Pomocnik wystąpił ostatni raz w drużynie narodowej w meczu towarzyskim przeciwko Kostaryce (3:4) w październiku 2016 roku.

27-letni piłkarz rozegrał szesnaście spotkań w trwających rozgrywkach i zanotował w nich pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy