OFICJALNIE: Szymon Łapiński w Odrze Opole

OFICJALNIE: Szymon Łapiński w Odrze Opole
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o transferze Szymona Łapińskiego.

Odra Opole to jedna z rewelacji poprzedniego sezonu, bo niespodziewanie zdołała awansować do barażów o Ekstraklasę. Tam jednak musiała uznać wyższość Korony Kielce.

Wydaje się, że w kolejnych rozgrywkach apetyty są podobne i podopieczni Piotra Plewni postarają się nim sprostać.

W ostatnich dniach poinformowano o sprowadzeniu ofensywnego pomocnika, a zespół zasilił Szymon Łapiński.

21-latek przenosi się do tej drużyny z zespołu Mamry Giżycko w ramach wolnego transferu. Z nową drużyną parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Łapiński to wychowanek ekipy z Giżycka. W swojej karierze był też jednak związany z takimi zespołami jak Jagiellonia Białystok, GKS Bełchatów oraz Wigry Suwałki.

W poprzednim sezonie na szczeblu trzeciej ligi zanotował 36 występów. W tym czasie zdobył pięć bramek, a do tego zanotował również 14 asyst.

Poza Łapińskim Odra Opole pozyskała też latem Mikołaja Łabojko, Michała Kleca oraz Oskara Paprzyckiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy