OFICJALNIE: Szymura w GKS-ie Tychy

OFICJALNIE: Szymura w GKS-ie Tychy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Tychy

GKS Tychy poinformował o pozyskaniu Kamila Szymury.

Celem GKS-u w przyszłym sezonie będzie awans do Ekstraklasy. Ma mu w tym pomóc nowo pozyskany środkowy obrońca.

29-latek przenosi się do Tych z GKS-u Jastrzębie na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się w nim też opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Od dłuższego czasu szukaliśmy defensora, który jest lewonożny i wreszcie nam się to udało. Kamil to zawodnik o solidnej marce. Bardzo na niego liczę i wierzę, że pomoże nam w walce o awans do Ekstraklasy - powiedział prezes, Leszek Bartnicki.

Szymura rozegrał w poprzednim sezonie 21 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy