OFICJALNIE: Thilo Kehrer opuścił Ligue 1. Czas na Premier League

OFICJALNIE: Thilo Kehrer opuścił Ligue 1. Czas na Premier League fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: West Ham United

Thilo Kehrer zamienił Paris Saint-Germain na West Ham United.

Niemiecki obrońca na ostatnim etapie rozmów wybierał między Sevillą a West Hamem United. Początkowo skłaniał się ku przeprowadzce do Hiszpanii, ale z czasem zmienił zdanie.

Rozmowy z Anglikami układały się pozytywnie, efektem czego jest podpisany kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Dodatkowo w dokumentacji znalazł się zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o następne 24 miesiące.

Paryżanie zgodzili się sprzedać piłkarza z niespełna rocznym porozumieniem za 10 milionów euro plus sześciomilionowe bonusy.

Środkowy lub boczny defensor będzie występował w koszulce z numerem 24.

Thilo Kehrer do Ligue 1 przybył z Bundesligi. 25-latek odkrywa zatem już trzecią topową ligę europejską.

W koszulce PSG 20-krotny reprezentant Niemiec rozegrał blisko 130 spotkań.

Jest piątym wzmocnieniem West Hamu United podczas trwającego okna. Wcześniej sprowadzeni zostali Nayef Aguerd, Gianluca Scamacca, Maxwel Cornet oraz Flynn Downes. Dodatkowo wykupiono Alphonse’a Areolę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy