Oficjalnie: Tom Starke nowym bramkarzem Bayernu
2012-05-17 10:52:10; Aktualizacja: 13 lat temu
Tom Starke został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany mediom jako nowy piłkarz wicemistrzów Niemiec.
Były bramkarz Hoffenheim został zatrudniony w miejsce Hansa-Jörga Butta, który po tym sezonie opuści "Bawarczyków" i najprawdopodobniej zakończy piłkarską karierę.
31-letni zawodnik podpisał z nowym pracodawcą umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2015 roku. Kwota transferu nie została jednak jak na razie podana.
- Cieszymy się, że Tom do nas dołączy. To dobry bramkarz, z odpowiednim doświadczeniem w Bundeslidze. Myślę, że w stu procentach zapełni lukę po odchodzącym Hansie - chwali zawodnika Christian Nerlinger, dyrektor sportowy Bayernu.Popularne
- Jestem zadowolony, że mogę podjąć to nowe wyzwanie, w tak wielkim klubie. To doskonała okazja na wygranie kilku pucharów, a przy tym, szansa na występ w Lidze Mistrzów - komentuje sytuacje Tom Starke.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)




![Autor 37 bramek dla Realu Madryt zaproponowany Wieczystej Kraków [POTWIERDZONE]](img/photos/115324/170x113/slawomir-peszko.jpg)




















