Oficjalnie: Trzy wzmocnienia Górnika Łęczna

Oficjalnie: Trzy wzmocnienia Górnika Łęczna fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Górnik Łęczna | Transfery.info

Fiodor Černych, Marko Bajić i Patryk Burzyński zostali nowymi piłkarzami Górnika Łęczna.

W we wszystkich przypadkach nie podano do publicznej informacji długości trwania umów, jakimi z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy związali się zawodnicy. Najprawdopodobniej ich kontrakty będą obowiązywać do końca sezonu 2014/15.

Pierwszy z nabytków "Dumy Lubelszczyzny" Fiodor Černych występował ostatnio w białoruskim Dniepru Mohylew, dla którego wiosną wystąpił w 10 meczach ligowych, strzelając w nich trzy bramki. Warto również dodać, że 23-letni pomocnik ma na swoim koncie dziesięć gier w narodowej reprezentacji Litwy.

Drugim wzmocnieniem Górnika Łęczna jest dobrze znany na polskich boiskach Marko Bajić, który od 2009 roku reprezentował barwy Lechii Gdańsk, dla której rozegrał w sumie 64 spotkania, zdobywając w nich trzy gole. Doświadczony Serb jesienią minionego sezonu nabawił się kontuzji ścięgna Achillesa i od tamtej pory przechodził długotrwałą rehabilitację.

Ostatnim piłkarzem, który trafił do "Zielono-Czarnych" jest Patryk Burzyński. 20-letni pomocnik występował ostatnio w Concordii Elbląg. W rundzie wiosennej w poprzednich rozgrywkach zanotował 16 występów w II lidze wschodniej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy