Oficjalnie: Twente bez trenera

Oficjalnie: Twente bez trenera
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: FC Twente

Alfred Schreuder nie jest już szkoleniowcem Twente.

Piłkarze z Enschede w kiepskim stylu rozpoczęli nowy sezon w Eredivisie. Po czterech kolejkach zajmują szesnastą pozycję z zaledwie jednym punktem na koncie. Czarę goryczy przelała sobotnia porażka z Heraclesem Almelo.

Schreuder nie będzie dobrze wspominać swojej przygody z ławką trenerską w Twente. Spotkał się z ogromną falą krytyki ze strony kibiców tego zespołu po słabym w wykonaniu jego piłkarzy poprzednim sezonie (zaledwie dziesiąte miejsce w lidze).

42-letni Holender był związany z „Tukkers” od 2007 roku - najpierw jako piłkarz, następnie jako członek sztabu szkoleniowego. Szansę na samodzielne prowadzenie drużyny otrzymał w lipcu poprzedniego roku.

Jego obowiązki tymczasowo przejmie dotychczasowy asystent, René Hake. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy