OFICJALNIE: Valcarce w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Valcarce w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Luisa Valcarcea.

W pierwszej połowie stycznia spadkowicz z Ekstraklasy pożegnał kilku piłkarzy. Teraz jednak przyszedł czas na wzmocnienie.

Tym razem do zespołu prowadzonego przez Dariusza Marca dołączył lewy obrońca, a konkretniej Luis Valcarce. Podpisał on kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

W nowej drużynie będzie on miał za zadanie wypełnić lukę po Adamie Marciniaku. Defensor zdecydował się bowiem na przeprowadzkę do ŁKS-u.

Hiszpan to wychowanek Ponferradiny, z którą był zresztą związany też ostatnio. Od sierpnia pozostaje jednak bez przynależności klubowej.

Valcarce ma na swoim koncie ponad 100 występów na zapleczu La Liga. Strzelił w nich jednego gola i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy