Oficjalnie: Wisła wykupiła Furmana

Oficjalnie: Wisła wykupiła Furmana
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Wisła Płock

Dominik Furman zostaje w Wiśle.

Płocki klub ogłosił, że po wielu miesiącach negocjacji z Toulouse udało się ustalić warunki transferu pomocnika. Według niepotwierdzonych informacji, kwota odstępnego wyniosła 350 tysięcy euro.

24-latek zostaje zatem w ekipie, w której rozegrał miniony sezon na zasadzie wypożyczenia. Wówczas wystąpił w 32 meczach Ekstraklasy, a jego indywidualny dorobek to 3 gole i 5 asyst.

Dwukrotny reprezentant Polski podpisał z „Nafciarzami” kontrakt, który w teorii zatrzyma go w klubie do 30 czerwca 2020 roku. 

Furman to wychowanek Legii, która w 2014 roku sprzedała go do Toulouse. Francuzi zapłacili za niego aż 2,25 miliona euro, ale wydanie tych pieniędzy nie okazało się dobrą inwestycją. Piłkarz nie podbił bowiem Ligue 1 i oddawano go tymczasowo do Hellasu Verona, Legii i właśnie ekipy z Płocka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy