OFICJALNIE: Żytek w GKS-ie Tychy

OFICJALNIE: Żytek w GKS-ie Tychy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Tychy

Wiktor Żytek to nowy zawodnik GKS-u Tychy.

Po tym, jak z zespołem prowadzonym przez Artura Derbina pożegnał się Jan Biegański, jasne stało się, że niezbędne jest wzmocnienie środka pola.

Ostatecznie wybór padł na Wiktora Żytka. 26-latek przenosi się do Tych z Puszczy Niepołomice na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym klubem 26-latek podpisał kontrakt, który ma być ważny do 30 czerwca 2023 roku.

- Wiktor jest bardzo groźny przy stałych fragmentach gry, a o jego waleczności boleśnie przekonaliśmy się w poprzednim sezonie. Poznał już dobrze smak 1. ligi, a jednocześnie wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza i mam nadzieję, że kolejne kroki w swoim rozwoju wykona razem z GKS-em Tychy - powiedział prezes, Leszek Bartnicki.

W trwającym sezonie wychowanek ŁKS-u Łódź rozegrał 19 spotkań. Jego dorobek to cztery gole i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy