Oliver Kragl z Benevento grozi zakończeniem kariery w przypadku anulowania sezonu

Oliver Kragl z Benevento grozi zakończeniem kariery w przypadku anulowania sezonu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Il Sannio Quotidiano I Alfredo Pedulla

Oliver Kragl z Benevento sprzeciwia się anulowaniu sezonu Serie B.

Rozgrywki we Włoszech zostały zawieszone. Na razie nie wiadomo, kiedy piłkarze wrócą na murawy i na jakiej zasadzie zostanie dokończony sezon. Pod uwagę branych jest wiele opcji. Działacze będą robili wszystko co w ich mocy, by dokończyć zmagania. W tym momencie nie jest to jednak przesądzone.

Benevento jest liderem tabeli Serie B. W 28 spotkaniach zdobyło 69 punktów i ma aż 20 „oczek” przewagi nad drugim Crotone. Będący gwiazdą ekipy z Kampanii Kragl dał jasno do zrozumienia, co myśli o potencjalnym anulowaniu sezonu i braku awansu Benevento do Serie A.

- Razem z całym zespołem piszemy historię. Zrobiliśmy coś naprawdę dużego. Nikt nie może nam tego zabrać, nawet jeśli do rozegrania zostało jeszcze kilka kolejek. Odebranie nam awansu do Serie A byłoby szaleństwem. Jeśli do tego dojdzie, będę w stanie nawet zakończyć karierę - powiedział 29-letni boczny pomocnik.

Niemiec rozegrał w tym sezonie 20 spotkań w drugiej lidze włoskiej. Zdobył cztery bramki i zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy