„On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa

„On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Poznań vs Warszawa [Meczyki.pl]

Sztab Michała Probierza obserwuje poczynania Patryka Kuna - przekazał Paweł Gołaszewski w programie „Poznań vs Warszawa” na kanale Meczyki.pl na YouTubie.

Z powołaniami do reprezentacji Polski na październikowe mecze media łączą Bartosza Slisza i Pawła Wszołka, który byli już w gronie wybrańców we wrześniu. Ten drugi został dowołany przez Fernando Santosa z uwagi na kontuzję Nicoli Zalewskiego.

Obaj potwierdzają swoimi występami w barwach Legii Warszawa, że zasługują na nominacje również od Michała Probierza. A może w kadrze znajdzie się jeszcze inny zawodnik wicemistrza kraju? Zdaniem Pawła Gołaszewskiego na radarze sztabu nowego selekcjonera znajduje się również Patryk Kun.

- Kun jest na sto procent obserwowany przez ludzi Michała Probierza. Nie wiem, czy zostanie powołany do reprezentacji, ale w meczach z Aston Villi i Górnikiem Zabrze wysłał dość mocne argumenty. Jego weryfikacja na arenie międzynarodowej wypadła pomyślnie. Zastanawiam się, czy nasi lewi wahadłowi dali tyle jakości w tym roku w meczach kadry, co Kun w ostatnich spotkaniach Legii. Jeżeli myślimy o grze trójką z tyłu i wahadłami, to on jest kandydatem - przyznał dziennikarz „Piłki Nożnej” w programie „Poznań vs Warszawa”.

Bilans 28-latka z tego sezonu to 15 występów i trzy asysty.

W 2022 roku został on powołany do reprezentacji przez Czesława Michniewicza. W spotkaniu towarzyskim ze Szkocją siedział na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy