Ostre oświadczenie Lazio w sprawie Davida Silvy [OFICJALNIE]

Ostre oświadczenie Lazio w sprawie Davida Silvy [OFICJALNIE] fot. Real Sociedad
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SS Lazio

Lazio wystosowało krótki, ostry komunikat w sprawie transferu Davida Silvy do Realu Sociedad.

„Dowiedziałem się o transferze Davida Silvy do Realu Sociedad. Mam wielki szacunek do zawodnika, ale nie do człowieka” - czytamy słowa dyrektora sportowego Lazio, Igliego Tare.

Lazio jeszcze wczoraj spodziewało się, że Silva wkrótce zjawi się w Rzymie, przejdzie testy medyczne i podpisze umowę z klubem.

Wedle doniesień włoskich dziennikarzy ostatnio Hiszpan przestał odbierać telefony od działaczy Lazio, mimo uprzedniego dogadania się w sprawie kontraktu w wysokości czterech milionów euro plus bonusy za sezon gry.

Niespodziewanie we wtorek wieczorem pojawił się komunikat Realu Sociedad o porozumieniu z zawodnikiem i jego przeprowadzką do San Sebastian na zasadzie wolnego transferu.

34-letni pomocnik wraca do Hiszpanii po dekadzie spędzonej w Manchesterze City. Do Premier League przeniósł się z Valencii latem 2010 roku za około 30 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy