Ostre oświadczenie Lazio w sprawie Davida Silvy [OFICJALNIE]

Ostre oświadczenie Lazio w sprawie Davida Silvy [OFICJALNIE] fot. Real Sociedad
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SS Lazio

Lazio wystosowało krótki, ostry komunikat w sprawie transferu Davida Silvy do Realu Sociedad.

„Dowiedziałem się o transferze Davida Silvy do Realu Sociedad. Mam wielki szacunek do zawodnika, ale nie do człowieka” - czytamy słowa dyrektora sportowego Lazio, Igliego Tare.

Lazio jeszcze wczoraj spodziewało się, że Silva wkrótce zjawi się w Rzymie, przejdzie testy medyczne i podpisze umowę z klubem.

Wedle doniesień włoskich dziennikarzy ostatnio Hiszpan przestał odbierać telefony od działaczy Lazio, mimo uprzedniego dogadania się w sprawie kontraktu w wysokości czterech milionów euro plus bonusy za sezon gry.

Niespodziewanie we wtorek wieczorem pojawił się komunikat Realu Sociedad o porozumieniu z zawodnikiem i jego przeprowadzką do San Sebastian na zasadzie wolnego transferu.

34-letni pomocnik wraca do Hiszpanii po dekadzie spędzonej w Manchesterze City. Do Premier League przeniósł się z Valencii latem 2010 roku za około 30 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy