Paixão wróci do Polski?!

Paixão wróci do Polski?!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Interia.pl, Sport.pl

Wisła Kraków kontaktowała się z Marco Paixão.

Według portalu "Interia.pl" chęć sprowadzenia Portugalczyka wyraził nowy trener "Białej Gwiazdy" Tadeusz Pawłowski. Szkoleniowiec współpracował z nim w czasie, kiedy prowadził Śląsk Wrocław. 

31-letni napastnik latem przeniósł się do Sparty Praga. W klubie ze stolicy Czech nie gra jednak zbyt wiele (wziął udział w zaledwie sześciu meczach, a ostatnie dwa miesiące leczył kontuzję) i mógłby rozważyć opcję powrotu do Polski. Wisła podjęła już pierwsze próby kontaktu z Paixão, lecz według agenta Daniela Webera jego transfer w zimowym oknie jest raczej wykluczony.

- To, że trener Wisły Tadeusz Pawłowski zna Marco nie oznacza, że trafi do tego klubu. To samo można by zaraz napisać o Sebastianie Mili. Szkoleniowiec też go ceni -  powiedział Weber portalowi "Sport.pl".

Poważną przeszkodą w zatrudnieniu byłego gracza Śląska są jego spore zarobki. W Sparcie otrzymuje on blisko 200 tysięcy euro. Na taką sumę nie może liczyć żaden piłkarz krakowskiej drużyny, która od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami finansowymi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy