Pierwszy trener na wylocie z Ekstraklasy? Niepewna przyszłość

Pierwszy trener na wylocie z Ekstraklasy? Niepewna przyszłość fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Ekstraklasa jeszcze na dobre się nie rozpoczęła, a już pierwszy trener może stracić pracę. Według informacji, które podaje „Przegląd Sportowy” o swoją przyszłość może drzeć Janusz Niedźwiedź z Widzewa Łódź.

Widzew Łódź rozpoczął zmagania w nowym sezonie od zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Kilka dni później jednak podopieczni Janusza Niedźwiedzia ulegli na wyjeździe zespołowi Pogoni Szczecin (1-2).

Z pozoru wydaje się zatem, że nie ma powodów do podnoszenia alarmu. Z nieco innego założenia wychodzą klubowe władze.

Jak informuje bowiem „Przegląd Sportowy” o swoją posadę może drżeć Janusz Niedźwiedź.

Jeśli jego drużyna ulegli Jagiellonii Białystok, a także przegra derby Łodzi z ŁKS-em za tydzień, nie można wykluczyć roszad na ławce trenerskiej. Jeśli tak się stanie, będzie to pierwsza w tym sezonie zmiana na ławce trenerskiej.

Szkoleniowiec, który wprowadził Widzew do Ekstraklasy, już pod koniec poprzedniego sezonu nie był wcale pewny przyszłości, ale obroniło go utrzymanie w Ekstraklasie. Teraz klubowych działaczy to nie zadowoli.

Początek piątkowego starcia przeciwko Jagiellonii Białystok już o 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy