Piłkarze Bayernu nie mogą rozdawać autografów i robić sobie zdjęć z kibicami

Piłkarze Bayernu nie mogą rozdawać autografów i robić sobie zdjęć z kibicami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bayern

Bayern poinformował, że jego zawodnicy w najbliższym czasie nie będą rozdawali autografów.

Z uwagi na obawy dotyczące rozprzestrzeniania się koronawirusa kilka spotkań włoskiej Serie A odbędzie się bez udziału publiczności, a rozgrywki w Szwajcarii zostały zawieszone. Póki co żaden mecz Bayernu nie został przełożony, ale monachijski klub w oficjalnym komunikacie poinformował o środkach prewencyjnych, które zdecydował się wprowadzić.

W najbliższym czasie piłkarze mistrza Niemiec nie będą rozdawali kibicom autografów, a także nie będą robili sobie z nimi zdjęć. Monachijczycy poprosili wszystkich fanów przychodzących na treningi czy spotkania drużyny o zrozumienie.

Bayern potwierdził również, że pozostaje w stałym kontakcie z placówkami opieki zdrowotnej, które na bieżąco informują klub o sytuacji i ewentualnych zagrożeniach.

W sobotę bawarska ekipa zmierzy się w ramach Bundesligi z Hoffenheim. We wtorek czeka ją starcie w 1/4 finału Pucharu Niemiec z Schalke 04.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy