Piotr Zieliński znowu trafia do siatki. Fenomenalna forma Polaka przed Mistrzostwami Świata [WIDEO] fot. Eleven Sports

Piotr Zieliński strzelił gola, a jego Napoli prowadzi do przerwy z Udinese Calcio w stosunku 2-0 i jest na dobrej drodze do zwycięstwa.

Sobota to dzień, w którym rozgrywane są mecze w ramach 15. kolejki Serie A. To też ostatnia seria gier przed Mistrzostwami Świata w Katarze i na pewno wszystkie ekipy chcą udać się na przerwę reprezentacyjną w odpowiednich nastrojach.

W tej grupie jest między innymi lider włoskiej ekstraklasy, czyli Napoli.

Ekipa ta tym razem mierzy się z Udinese Calcio i dosyć szybko wyszła na prowadzenie, bo w 15. minucie bramkę zdobył Victor Osimhen.

Podopieczni Luciano Spalettiego pokazywali w tym sezonie już wiele razy, że nie lubią minimalizmu, dlatego dalej napierali na rywala i ataki zostały nagrodzone w 31. minucie.

Wówczas futbolówkę dogrywał Hirving Lozano, a do siatki trafił Piotr Zieliński.

Polak potwierdził tym samym, że na nieco ponad tydzień przed startem Mistrzostw Świata w Katarze jest w znakomitej formie. W tym sezonie zdobył już sześć goli, a do tego ma też siedem asyst.

Do przerwy Napoli prowadzi z Udinese Calcio 2-0.