„Po****doliło Cię?” Krzysztof Stanowski nie pozostawia suchej nitki na Jakubie Rzeźniczaku

„Po****doliło Cię?” Krzysztof Stanowski nie pozostawia suchej nitki na Jakubie Rzeźniczaku fot. Kanał Sportowy [YouTube]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kanał Zero

Krzysztof Stanowski nagrał film, w którym odniósł się do ostatniego wywiadu Jakuba Rzeźniczaka. Były piłkarz między innymi Legii Warszawa czy Wisły Płock, był gościem programu „Dzień Dobry TVN”.

Jakub Rzeźniczak to obecnie zawodnik Kotwicy Kołobrzeg, który ma za sobą bogatą karierę. Występował przecież dla takich ekip jak Legia Warszawa, Wisła Płock, Widzew Łódź czy Karabach.

Jakby tego było mało, 37-latek ma też na swoim koncie dziewięć występów w reprezentacji Polski.

Ostatnio o stoperze znów zrobiło się głośno, a to za sprawą jego wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”. Tam poruszono między innymi wątek jego córki z byłego związku.

Wypowiedź piłkarza wywołała spore kontrowersji.

- Nie mam z nią kontaktu i to moja decyzja.

- Chcę być szczery i nie zamierzam nikomu mydlić oczu. Były próby zbudowania więzi, lecz nieudolne - dodał.

Na te słowa postanowił zareagować Krzysztof Stanowski. Dziennikarz nagrał specjalny film, w którym nie pozostawił na Rzeźniczaku suchej nitki.

- W środku się we mnie gotuje i nie mogę się kneblować. Kuba sorry, ale jestem ojcem dwójki dzieci i muszę zareagować. Po****doliło Cię? - pyta.

- Wiem, że zawsze chciałeś być dobrym człowiekiem i masz w sobie ten pierwiastek dobra, ale stałeś się bardzo złym gościem, czy to widzisz, czy też nie. Patrzę na to, co robisz i jestem zniesmaczony, zażenowany, zawstydzony Tobą, załamany - stwierdził.

Stanowski zauważa, że w rykoszetem może oberwać córka piłkarza.

- W tym wszystkim Kuba jest kilkuletnia dziewczynka i żadne dziecko na świecie nie zasługuje, by zacząć życie z taką internetową kartoteką. Durniu, ona nie zawsze będzie miała sześć lat. Kiedyś będzie miałą 14, 20, 28... i to wszystko się będzie za nią ciągnąć. (...) Możesz się na mnie obrazić, ale tak postępuje tylko potwór.

Dziennikarz dodaje, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy Rzeźniczak udziela wywiadu w kwestii swojego dziecka.

- Jeden ci był za mało? Musiałeś iść do „Dzień Dobry TVN”, bo cię zaprosili. Musiałeś zszokować kolejnym wyznaniem, że ty tego dziecka nie kochasz, nie chcesz, żeby córki się znały. Zaj**iste wyznanie prawdziwego mężczyzny. (...) Świat sprawiedliwy nie jest, być może zacznie się mścić na tej dziewczynce, dlatego nagrywam, żeby tę sprawiedliwość przywrócić. Ty powinieneś dostać w****dol za to, a nie niewinna osoba.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy