Pogoń Szczecin: Luka Zahović z nowym kontraktem [OFICJALNIE]

Pogoń Szczecin: Luka Zahović z nowym kontraktem [OFICJALNIE] fot. Pogoń Szczecin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin poinformowała w ostatnich dniach o nowym kontrakcie Luki Zahovicia.

Pogoń Szczecin od falstartu rozpoczęła zmagania w rundzie wiosennej. Ekipa prowadzona przez Jensa Gustafssona najpierw zremisowała na wyjeździe z Widzewem Łódź (3-3), by tydzień później ulec u siebie Śląskowi Wrocław (0-2).

Między innymi dlatego w klubie doszli do wniosku, że należy dokonać wzmocnień i lada dzień można spodziewać się oficjalnych wieści w sprawie pozyskania Danijela Lončara, który trafi do Ekstraklasy z NK Osijek za 500 tysięcy euro.

W tle tych wydarzeń „Portowcy” przedłużyli umowę z Luką Zahoviciem.

Na mocy zawartego porozumienia czternastokrotny reprezentant Słowenii będzie związany z Pogonią Szczecin kontraktem do 30 czerwca 2025 roku.

- Zawodnik dobrze czuje się w Szczecinie i w klubie, a dla nas jest niezaprzeczalnie wartością dodaną. Wiemy, że Luka wciąż nie odkrył wszystkich kart, ma nam bardzo dużo do zaoferowania i dziś z radością możemy poinformować o jego nowej umowie - powiedział dyrektor sportowy Dariusz Adamczuk.

Środkowy napastnik, który trafił do Polski z NK Maribor, rozegrał w tym sezonie łącznie 25 meczów, a jego dorobek to dziewięć goli oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy