Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do środy do godziny 17:59

Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do środy do godziny 17:59 fot. FotoPyK
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Transfery.info

Mecz Polski ze Szwecją może przynieść wiele emocji. Dodatkowo można postawić na zwycięstwo naszej reprezentacji po kursie 25,0.

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROMOCJI KONIECZNA JEST REJESTRACJA Z TEGO ODNOŚNIKA. Oferta obowiązuje do 17:59 w środę.

„Biało-Czerwoni” będą musieli dać z siebie wszystko na boisku, ponieważ tylko zwycięstwo da im możliwość awansu do dalszej fazy Mistrzostw Europy. Kibicowanie można urozmaicić sobie wiarą również w swój sukces, a to za sprawą oferty, którą przygotował dla sympatyków polskiej kadry BETFAN.

Nowi klienci bukmachera mają możliwość skorzystania z oferty, w ramach której zwycięstwo Polaków mogą obstawić po niespotykanym kursie 25,0. Jak to zrobić?

Wystarczy do godziny 17:59 (23 czerwca) założyć konto na BETFAN. W tym celu powinniście użyć naszego kodu: TRANSFERYINFO

W ofercie mogą wziąć udział wyłącznie klienci, którzy założyli swoje konto w godzinach od 16:00 (21 czerwca) do 17:59 (23 czerwca). Radzimy zatem się spieszyć!

Maksymalna stawka zakładu to 10 złotych.

Żeby skorzystać z oferty należy dokonać depozytu w wysokości 60 złotych. Przy okazji nie stracimy pozostałych bonusów, przysługujących nowym użytkownikom - na koncie znajdzie się freebet na 50 złotych, a przy pierwszym zakładzie będzie można skorzystać również z cashbacku 600 złotych.

Co istotne, z oferty można skorzystać poprzez odnośnik dostępny w poniższym linku. Kurs 25,0 nie jest dostępny w innym miejscu. Maksymalna stawka zakładu to 10 złotych. Wygrana po opodatkowaniu trafi bezpośrednio na konto kibica, zatem będzie można ją od razu wypłacić, bez konieczności wykorzystywania w następnych zakładach.

LINK DO REJESTRACJI

***

Oczywiście w międzyczasie obowiązuje wciąż promocja na EURO 2020 dla nowych klientów (LINK):

1. FREEBET 50 złotych z okazji EURO 2020: Po wpłacie w wysokości co najmniej 50 złotych automatycznie na konto zostanie dopisany darmowy zakład w wysokości 50 złotych.

2. CASHBACK 600 złotych: Po wpłacie 50-600 złotych, postawieniu zakładu na 50-600 złotych, gracz dostanie zwrot w wysokości stawki zakładu. Uwaga: zwrot dotyczy tylko pierwszego zakładu po dokonaniu pierwszego depozytu.

Kod promocyjny: TRANSFERYINFO

LINK DO REJESTRACJI

***

AKTUALIZACJA: Promocja została przedłużona do środy do 17:59.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy