POTWIERDZONE: Inter o krok od finalizacji dużego transferu

POTWIERDZONE: Inter o krok od finalizacji dużego transferu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sport Mediaset

Stefano Sensi lada moment zasili szeregi Interu Mediolan.

Środkowy pomocnik Sassuolo zdobywał w ostatnich latach doświadczenie w Serie A, co przyniosło efekty w zeszłym roku, kiedy to otrzymał swoje pierwsze powołanie do reprezentacji Włoch. Teraz przyszedł czas na kolejny krok w karierze i doskonale zdają sobie z tego sprawę także działacze „Neroverdich”. Ekipa z Mapei Stadium była tego lata otwarta na rozmowy, a te lada moment zostaną sfinalizowane.

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, piłkarz przeniesie się do Interu. Wcześniej faworytem do jego pozyskania był AC Milan, ale „Nerazzurri” znacznie zintensyfikowali swoje starania i dyrektor generalny Sassuolo, Giovanni Carnevali, potwierdza, iż Sensi najprawdopodobniej trafił właśnie do niebieskiej części Mediolanu.

- Prowadzimy rozmowy, jest bardzo duża szansa, że osiągniemy porozumienie - powiedział wprost Carnevali w rozmowie ze „Sport Mediaset”.

- Jesteśmy na właściwej drodze, w przyszłym tygodniu ponownie się spotkamy. Inter pokazał, że jego zainteresowanie jest konkretniejsze niż innych drużyn, które teraz są znacznie w tyle. Jestem pewien, że Antonio Conte pomoże Sensiemu w rozwoju, on już teraz staje się coraz lepszy i jest gotów na następny krok.

Transfer ma kosztować około 25 milionów euro. Inter osiągnął też porozumienie z samym graczem w kwestii indywidualnego kontraktu, zatem pozostaje czekać, aż strony dopełnią formalności. Będzie to pierwsze wzmocnienie drużyny pod wodzą Antonio Conte, nie licząc wcześniejszego wykupienia Matteo Politano i Eddy'ego Salcedo, którzy wcześniej byli związani z Interem w ramach wypożyczenia z opcją wykupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy