POTWIERDZONE: Milan chce Bakayoko

POTWIERDZONE: Milan chce Bakayoko fot. Chelsea
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Milan TV

Tiemoué Bakayoko to jeden z głównych celów transferowych Milanu - oświadczył Paolo Maldini, dyrektor techniczny ekipy z San Siro.

Chociaż zapowiadana przez Ralfa Rangnicka rewolucja została odwołana, nie oznacza to, że „Rossoneri” zamierzają pozostać przy obecnej kadrze. Z drużyny odeszli już Ricardo Rodríguez czy Suso, a dołączył do niej Pierre Kalulu. Następnym celem jest zakontraktowanie rodaka ostatniego z wymienionych graczy.

Chodzi oczywiście o Tiemoué Bakayoko, z którym Chelsea nie wiąże przyszłości i najchętniej pozbyłaby się go w trybie natychmiastowym. Wcześniej jednak musi osiągnąć porozumienie z innym klubem, a niewykluczone, że będzie nim AC Milan. Fakt zainteresowania defensywnym pomocnik potwierdził już bowiem Paolo Maldini.

– Prowadzimy rozmowy z Chelsea. Znamy go bardzo dobrze. To jeden z naszych głównych celów transferowych. Musimy jednak omówić sposób przeprowadzenia operacji – oznajmił dyrektor techniczny mediolańczyków w rozmowie ze stacją Milan TV.

Jak podawał nie tak dawno Nicolò Schira, celem „The Blues” jest zarobek rzędu około 30 milionów euro, a w grę wchodzić może wypożyczenie z opcją kupna.

26-latek w przeszłości przebywał już na San Siro, gdy w sezonie 2018/2019 „Rossoneri” pozyskali go na zasadzie czasowego transferu. Wówczas w 42 występach zanotował gola i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy