Przyszły piłkarz Legii Warszawa strzelił jej bramkę i... odmówił celebracji [WIDEO]

Przyszły piłkarz Legii Warszawa strzelił jej bramkę i... odmówił celebracji [WIDEO] fot. Adam Starszynski / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa wygrywa 3-1 z Jagiellonią Białystok. Trafienie dla gości zanotował Marc Gual, który od przyszłego sezonu będzie występował na Łazienkowskiej. Piłkarz postanowił nie celebrować trafienia.

Korzystając z faktu, że 30 czerwca dobiega końca jednocześnie wypożyczenie do „Jagi” oraz umowa z SK Dnipro-1, „Wojskowi” uzgodnili warunki wolnego transferu.

Od pierwszego lipca środkowy napastnik będzie piłkarzem stołecznej ekipy.

Zadowolenia z transferu nie kryje Kosta Runjaić, trener triumfatora Pucharu Polski. W jego ocenie przybycie Hiszpana zapewni mu nowe możliwości w ataku, gdyż mowa o bardzo klasowym piłkarzu.

O klasie 27-latka przekonali się jak na razie kibice Legii Warszawa. Po strzelonym wówczas na 1-1 golu odmówił on celebracji.

W ten sposób Marc Gual może zaskarbić sobie sympatię fanów drugiej siły Ekstraklasy, która w następnym sezonie zamierza powalczyć o odzyskanie tytułu mistrzowskiego.

Podobne obrazki najczęściej oglądamy, gdy dany zawodnik gra przeciwko byłym kolegom, a jego staż w zespole jest znaczny. Gual podszedł zatem do sprawy nieco inaczej.

Następne bramki:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy