PSG, Chelsea i Newcastle United gotowe wyłożyć 60 milionów euro na piłkarza

PSG, Chelsea i Newcastle United gotowe wyłożyć 60 milionów euro na piłkarza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Santi Aouna [Twitter]

Paris Saint-Germain, ale i dwa kluby z Premier League, są skłonne zapłacić duże pieniądze za Manuela Ugarte ze Sportingu - podaje Santi Aouna.

Manuel Ugarte jest zawodnikiem Sportingu od 2021 roku, kiedy to przeniósł się do niego za nieco ponad 10 milionów euro z FC Famalicão. Od tamtej pory urugwajski defensywny pomocnik rozegrał 85 meczów w koszulce „Lwów”. Tylko w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki, pojawiał się na murawie 47 razy.

O możliwej przeprowadzce 22-latka do Paris Saint-Germain można było przeczytać na łamach Relevo.com. Santi Aouna potwierdza, że mistrz Francji zaoferował za zawodnika 60 milionów euro odpowiadające wysokości klauzuli wykupu widniejącej w jego kontrakcie. Paryżanie chcieliby opłacić tę kwotę w ratach.

Luís Campos z PSG oraz agent Jorge Mendes doszli do wstępnego porozumienia.

Czy to oznacza, że piłkarz już na pewno trafi nad Sekwanę? Niekoniecznie. Jak zaznacza dziennikarz Footmercato.net, Chelsea oraz Newcastle United też poinformowały lizbończyków, że są skłonne zapłacić 60 milionów.

Decydujące mogą okazać się więc szczegółowe warunki płatności zaproponowane przez kluby. Swoje może zrobić również to, gdzie będzie chciał trafić zawodnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy