PSG, Chelsea i Newcastle United gotowe wyłożyć 60 milionów euro na piłkarza

PSG, Chelsea i Newcastle United gotowe wyłożyć 60 milionów euro na piłkarza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Santi Aouna [Twitter]

Paris Saint-Germain, ale i dwa kluby z Premier League, są skłonne zapłacić duże pieniądze za Manuela Ugarte ze Sportingu - podaje Santi Aouna.

Manuel Ugarte jest zawodnikiem Sportingu od 2021 roku, kiedy to przeniósł się do niego za nieco ponad 10 milionów euro z FC Famalicão. Od tamtej pory urugwajski defensywny pomocnik rozegrał 85 meczów w koszulce „Lwów”. Tylko w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki, pojawiał się na murawie 47 razy.

O możliwej przeprowadzce 22-latka do Paris Saint-Germain można było przeczytać na łamach Relevo.com. Santi Aouna potwierdza, że mistrz Francji zaoferował za zawodnika 60 milionów euro odpowiadające wysokości klauzuli wykupu widniejącej w jego kontrakcie. Paryżanie chcieliby opłacić tę kwotę w ratach.

Luís Campos z PSG oraz agent Jorge Mendes doszli do wstępnego porozumienia.

Czy to oznacza, że piłkarz już na pewno trafi nad Sekwanę? Niekoniecznie. Jak zaznacza dziennikarz Footmercato.net, Chelsea oraz Newcastle United też poinformowały lizbończyków, że są skłonne zapłacić 60 milionów.

Decydujące mogą okazać się więc szczegółowe warunki płatności zaproponowane przez kluby. Swoje może zrobić również to, gdzie będzie chciał trafić zawodnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy