PSG musi zarobić 60-70 milionów euro. Kilku graczy może odejść

PSG musi zarobić 60-70 milionów euro. Kilku graczy może odejść
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

Jak pisze „L’Equipe”, Paris Saint-Germain musi w najbliższym czasie zarobić 60-70 milionów euro na sprzedaży zawodników.

Kryzys wynikający z pandemii koronawirusa odbił się na wszystkich klubach piłkarskich i nie inaczej jest z PSG. Jak donosi „L’Equipe”, żeby zbilansować straty, paryżanie muszą zarobić na transferach 60-70 milionów euro. Dlatego też w najbliższych tygodniach można spodziewać się kilku sprzedaży.

Na liście do rozstania jest m.in. Alphonse Areola. 27-letni bramkarz spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Realu Madryt. Wszystko wskazuje na to, że teraz PSG będzie dążyło do definitywnego rozstania z golkiperem. Wycenia się go na osiem-dziewięć milionów euro, ale dyrektor sportowy paryżan, Leonardo, liczy na większy zarobek.

Z PSG może pożegnać się również Julian Draxler, choć taką operację może utrudnić to, że Niemiec bardzo dobrze czuje się w stolicy Francji i w tym momencie sam raczej nie myśli o transferze. Zdaniem „L’Equipe” klub może poświęcić też Idrissę Gueye (ale musiałaby pojawić się naprawdę atrakcyjna oferta) i 19-letniego Loïca Mbe Soha, choć w tym przypadku kwota transferu nie będzie wysoka.

Tego lata z Paryża odeszli już m.in. Edinson Cavani, Thiago Silva oraz Thoms Meunier, ale każdy z nich pożegnał się z PSG w wyniku wygaśnięcia kontraktu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy