PSG znalazło chętnego na Thilo Kehrera. Zawodnik powiedział „tak”

PSG znalazło chętnego na Thilo Kehrera. Zawodnik powiedział „tak” fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EstadioDeportivo.com | Sky Sport Deutschland

PSG znalazło chętnego na Thilo Kehrera. Zawodnik już powiedział „tak”

Paryżanie długo zastanawiali się, co zrobić z niechcianym zawodnikiem. On sam nie kwapił się do odejścia, a kolejne kluby wykluczały jego angaż. To zrobiły między innymi Juventus oraz Chelsea.

Wtedy po Niemca zgłosiła się Sevilla i niemal od razu uzyskała „tak” od piłkarza.

Środkowy lub prawy obrońca zrozumiał, że to odpowiednia ekipa, aby nadać jego karierze właściwe tempo. W związku z tym zgodził się przybyć do stolicy Andaluzji i wyczekuje na postępy w negocjacjach między drużynami.

Informacje o zainteresowaniu obraniem kursu na Hiszpanię potwierdziło Sky Sport Deutschland.

Jak podaje EstadioDeportivo.com, rozmowy postępują i rychłe porozumienie jest bardzo prawdopodobne, tym bardziej że Francuzom bardzo zależy na uszczupleniu kadry. Wszystko po to, aby móc dokonać następnych wzmocnień.

W przypadku realizacji transferu, 25-latek zajmie miejsce sprzedanego do FC Barcelony Julesa Koundé.

Thilo Kehrer przez ostatnie cztery sezony rozegrał w barwach PSG 127 spotkań. Na swoim koncie ma on również 20 występów w kadrze Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy