Raków Częstochowa chce rozchwytywanego skrzydłowego

Raków Częstochowa chce rozchwytywanego skrzydłowego fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: isport.blesk.cz

Raków Częstochowa przejawia zainteresowanie usługami Srđana Plavšicia. Chęć pozyskania Serba deklarują jednak też Slovan Bratysława, a także zespoły z MLS - informuje isport.blesk.cz.

Raków Częstochowa awansował już do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W niej podopieczni Dawida Szwargi postarają się stawić czoła Karabachowi.

Wydaje się, że faworytem rywalizacji będzie ekipa z Azerbejdżanu, choć mistrz Polski na pewno tanio skóry nie sprzeda.

W tle tych wydarzeń działacze drużyny spod Jasnej Góry pracują nad kolejnymi wzmocnieniami. Ostatnio zespół zasilił Sonny Kittel, a teraz pod uwagę brany jest również Srđan Plavšić.

Zainteresowanie tym graczem to nic nowego, natomiast okazuje się, że chętnych na 27-latka jest znacznie więcej.

Według doniesień isport.blesk.cz chrapkę na Serba ze Slavii Praga mają też zespoły z MLS oraz Slovan Bratysława.

Ponadto w grze wydaje się też Baník Ostrawa, choć to raczej opcja rezerwowa. To jednak tam spędził on poprzedni sezon i spisywał się naprawdę bardzo dobrze.

W trakcie wypożyczenia zanotował 27 spotkań, a jego dorobek to pięć goli i siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy