„Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem

„Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl [YouTube]

Raków Częstochowa dysponuje najlepszym prawym wahadłowym w Ekstraklasie? Takiego zdania jest Krzysztof Marciniak, który stwierdził nawet, że do tego miana aspiruje Fran Tudor. Dziennikarz dodał jednocześnie, że Chorwat to być najlepszy zawodnik całej ligi.

Raków Częstochowa w sobotnie popołudnie rozegra hitowe starcie w ramach Ekstraklasy. Rywalem lidera rozgrywek będzie Legia Warszawa.

Patrząc na tabelę i ostatnią potyczkę tych ekip, faworytem są podopieczni Marka Papszuna. Gospodarzy nie należy jednak lekceważyć, bo wiele razy pokazywali już w tym sezonie, że mogą pokazać się ze świetnej strony.

Zanim spotkanie, to odważną tezę wygłosił na antenie kanału Meczyki.pl w serwisie YouTube Krzysztof Marciniak. Jego zdaniem Raków Częstochowa dysponuje najlepszym prawym wahadłowym w Ekstraklasie.

- Postawiłbym tezę, że najlepszym prawym wahadłowym w Ekstraklasie jest Fran Tudor. Jasne, Joel Pereira z Lecha Poznań spisuje się świetnie w europejskich pucharach, ale niekoniecznie jest tak dobry w lidze.

- To będzie niepopularna opinia, ale moim zdaniem Tudora należy rozpatrywać w kategoriach najlepszego piłkarza Ekstraklasy - dodał.

27-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 31 meczów, a jego dorobek to cztery bramki oraz siedem asyst.

Kontrakt ma ważny z Rakowem Częstochowa do 30 czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy