Real Madryt: Casemiro podpisał po cichu

Real Madryt: Casemiro podpisał po cichu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Marca

Jak poinformowała „Marca”, Casemiro już kilka miesięcy temu podpisał nową umowę z Realem Madryt.

Hiszpańscy dziennikarze wyjaśniają, że klub zmienił politykę dotyczącą informowania o nowych umowach. Teraz wszystko odbywa się w zaciszach gabinetów, bez późniejszego oficjalnego komunikatu.

Podpisany w tym roku kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Jest docenieniem bardzo dobrej i równej formy piłkarza oraz niejako odpowiedzią na rosnące zainteresowanie Brazylijczykiem podczas poprzedniego letniego okna, gdy rzekomo chciało go Paris Saint-Germain, oferując świetne warunki.

São Paulo FCPoprzednia umowa 28-letniego defensywnego pomocnika obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.

Casemiro do Realu przeniósł się z São Paulo w zimowym oknie 2013 roku, najpierw na wypożyczenie, potem definitywnie. Kosztował sześć milionów euro.

W Realu stopniowo budował swoją pozycję, aż do obecnego momentu, gdy nikt nie wyobraża sobie środka pola bez zdecydowanego w działaniach, silnego i twardego w grze piłkarza. W trwającym/przerwanym sezonie wystąpił on w 35 meczach, strzelając cztery bramki i zaliczając cztery asysty. W samej LaLidze zanotował 25 występów, trzy bramki i dwie asysty (do tego osiem żółtych kartek).

Casemiro z Realem między innymi cztery razy triumfował w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy