Real Madryt: Florentino Pérez z oświadczeniem w sprawie taśm [OFICJALNIE]

Real Madryt: Florentino Pérez z oświadczeniem w sprawie taśm [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Real Madryt

Prezydent Florentino Pérez opublikował na stronie Realu Madryt oświadczenie odnoszące się do oczerniającej go publikacji „El Confidencial”.

Wspomniane źródło weszło w posiadanie nagrań z 2006 roku z udziałem hiszpańskiego działacza, w których to nie gryzł się on w język wypowiadając się negatywnie o klubowych legendach takich jak Iker Casillas czy Raúl.

74-latek zareagował bardzo szybko na opublikowany artykuł i za pośrednictwem oficjalnej strony Realu Madryt odniósł się w klarowny sposób do zaistniałej sytuacji.

Florentino Pérez nie zaprzeczył wypowiedzianym przez siebie słowom, ale zaznaczył, że zostały one wyrwane z kontekstu i ujawnienie ich dopiero teraz ma ścisły związek z jego zaangażowaniem w projekt Superligi.

„Wobec wiadomości podanej przez El Confidencial, w której przedstawia się mi przypisywane wypowiedzi, uważam za potrzebne wyjaśnić, że:

- Przedstawione wypowiedzi zostały wygłoszone na rozmowach nagranych potajemnie przez pana José Antonio Abellána, który od wielu lat próbował je bezskutecznie sprzedać. Zaskakuje mnie to, że teraz, pomimo upływu takiego czasu, publikuje je dziennik El Confidencial

- Są to pojedyncze wypowiedzi wyciągnięte z szerokiego kontekstu, w którym występują.

- To, że te rozmowy są przedstawiane teraz, po upływie tylu lat od momentu ich przeprowadzenia, mają według mnie związek z moim udziałem w Superlidze jako jeden z jej promotorów. 

- Oddałem tę sprawę w ręce moich prawników, którzy analizują możliwe działania, jakie mogą podjąć” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

***

Kolejne taśmy Florentino Péreza ujrzały światło dzienne - jest BARDZO OSTRO. Ronaldo imbecyl, Casillas pantoflarz, Coentrão przygłup

Taśm Péreza ciąg dalszy. „Del Bosque nie jest trenerem piłki nożnej. Nie zna się na niczym“

Nowe światło na aferę taśmową. Pérez był szantażowany przez dziennikarza

Najnowsza część taśm Péreza. Tym razem zaatakował media

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy